LED-Blockljus DeluxeHomeart 10x10 cm
fr.289 kr
Se priset!
Välj variant

10x10 cm
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart 10x10 cm
Skapa en varm och inbjudande stämning med detta stilrena LED-blockljus från DeluxeHomeart. Ljuset har en realistisk design med en förstärkt topp och WETLOOK™-effekt, vilket ger ett äkta utseende. Utrustat med den patenterade 3D REAL FLAME™-tekniken för en verklighetstrogen ljuslåga.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 10 x 10 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 3 x AA (ingår ej)
Batteritid: 500+ timmar
Färg: Cream
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 10 x 10 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 3 x AA (ingår ej)
Batteritid: 500+ timmar
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Cream, Sand, Vit |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 100 mm |

