LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 7,5x12,5 cm
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Utomhus 7,5x12,5 cm
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 7,5x12,5 cm
Detta LED blockljus i en stilren mocca (brun) färg är det perfekta valet för både inomhus- och utomhusbruk. Tillverkat i hållbart HIPS-material, ger det en mjuk och inbjudande belysning, oavsett om du vill skapa en mysig atmosfär inomhus eller sätta stämningen i trädgården eller på terrassen.
Specifikationer:
Färg: Mocca (Brun)
Material: HIPS
Mått: 7,5x12,5 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Med en imponerande batteritid och realistisk LED-flamma är detta ljus både vackert och långvarigt, perfekt för alla typer av miljöer.
Specifikationer:
Färg: Mocca (Brun)
Material: HIPS
Mått: 7,5x12,5 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Med en imponerande batteritid och realistisk LED-flamma är detta ljus både vackert och långvarigt, perfekt för alla typer av miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Brun, Sand |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | HIPS |
| Serie | Outdoor |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Djup | 75 mm |

