LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-packRosa
289 kr
231 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rosa
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
101 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AAA 1,5V 4-pack
49 kr
2,2x24 cm 2-pack
Rosa
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-pack
Skapa en elegant och varm atmosfär med DeluxeHomearts LED-kronljus. Med en realistisk ljuslåga och lång batteritid ger dessa ljus en säker och stämningsfull belysning till varje rum. Perfekta för alla tillfällen där du vill ha ett sofistikerat och tryggt alternativ till traditionella stearinljus.
Färg: Rosa
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Färg: Rosa
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0443 |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 22 mm |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| EAN-nr | 5744001246009 |






