LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-packLjusgrön
289 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Ljusgrön
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AAA 1,5V 4-pack
49 kr
2,2x24 cm 2-pack
Ljusgrön
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-pack
Skapa en elegant och varm atmosfär med DeluxeHomearts LED-kronljus. Med en realistisk ljuslåga och lång batteritid ger dessa ljus en säker och stämningsfull belysning till varje rum. Perfekta för alla tillfällen där du vill ha ett sofistikerat och tryggt alternativ till traditionella stearinljus.
Färg: Ljusgrön
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Färg: Ljusgrön
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0317 |
| Färg | Ljusgrön |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 22 mm |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| EAN-nr | 5744001243671 |





