LED-Kronljus DeluxeHomeart Shiny 2,2x28 cm 2-packBrun
309 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Brun
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AAA 1,5V 4-pack
49 kr
Shiny 2,2x28 cm 2-pack
Brun
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart Shiny 2,2x28 cm 2-pack
Ge ditt hem en sofistikerad och varm atmosfär med dessa eleganta LED-kronljus i en djup mocca-färg. Den lackerade ytan ger ljusen en stilren och glänsande finish, vilket gör dem till en perfekt detalj för att höja stämningen vid både vardag och fest. De realistiska flammande effekterna bidrar till en mysig belysning som varar länge.
Specifikationer:
Färg: Mocca (Brun)
Material: Paraffinvax lackerad / Resin
Mått: 2,2x28 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (Ingår inte)
Batteritid: 300+ timmar
Perfekta för att skapa en inbjudande och stilfull belysning i ditt hem. Ljusen ger en varaktig och vacker atmosfär som passar både vid högtider och för vardagsbruk.
Specifikationer:
Färg: Mocca (Brun)
Material: Paraffinvax lackerad / Resin
Mått: 2,2x28 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (Ingår inte)
Batteritid: 300+ timmar
Perfekta för att skapa en inbjudande och stilfull belysning i ditt hem. Ljusen ger en varaktig och vacker atmosfär som passar både vid högtider och för vardagsbruk.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-K-0015 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 22 mm |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax (belagd med lack) |
| Serie | Shiny |
| EAN-nr | 5744001241196 |





