LED-Kronljus DeluxeHomeart Shiny 2,2x38 cm 2-pack
fr.359 kr
Se priset!
Välj variant

Shiny 2,2x38 cm 2-pack
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart Shiny 2,2x38 cm 2-pack
Fyll ditt hem med ett mjukt och behagligt ljus med dessa eleganta LED-kronljus i creamfärg. Tillverkade av paraffinvax och resin med en glänsande lackerad yta, dessa ljus erbjuder en realistisk flammeffekt som ger en vacker och stämningsfull belysning. Perfekta för att skapa en sofistikerad och mysig atmosfär i både moderna och traditionella miljöer.
Specifikationer:
Färg: Cream
Material: Paraffinvax lackerad / Resin
Mått: 2,2x38 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (Ingår inte)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är både dekorativa och funktionella, vilket gör dem till ett utmärkt val för långvarig användning och en perfekt belysning till alla hem.
Specifikationer:
Färg: Cream
Material: Paraffinvax lackerad / Resin
Mått: 2,2x38 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (Ingår inte)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är både dekorativa och funktionella, vilket gör dem till ett utmärkt val för långvarig användning och en perfekt belysning till alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Brun, Cream, Ljusgrön, Rosa, Sand, Vit |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax (belagd med lack) |
| Serie | Shiny |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 22 mm |

