LED-Ljus DeluxeHomeart Stripe 7,5x10 cmCream
199 kr
Se priset!
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AA 1,5V 4-pack
49 kr
Stripe 7,5x10 cm
Cream
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Ljus DeluxeHomeart Stripe 7,5x10 cm
Skapa en sofistikerad och mysig stämning med detta LED blockljus i en vacker sandfärg. Med sin räfflade yta och eleganta design ger det ett mjukt och varmt ljus i ditt hem. Tillverkat av paraffinvax och resin för både hållbarhet och säkerhet, utan att behöva oroa dig för öppen låga.
Batteri: 2 x AA (Ingår inte)
Detta LED blockljus är det perfekta valet för att ge ditt hem en inbjudande atmosfär, och erbjuder långvarig belysning för alla tillfällen.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-R-0009 |
| Färg | Cream |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Stripe |
| Driftkälla | Batteri AA (medföljer ej) |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 75 mm |
| Batteritid | 300 hour(s) |
| EAN-nr | 5744001246542 |





