LED-Värmeljus DeluxeHomeart 3,5x4 cm 4-pack
229 kr
Se priset!
fjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krbatteriBatteri DeluxeHomeart CR2032 3V 5-pack
49 kr
3,5x4 cm 4-pack
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Värmeljus DeluxeHomeart 3,5x4 cm 4-pack
Skapa en mysig och trygg stämning med DeluxeHomearts LED-värmeljus. Med en naturtrogen ljuslåga och högkvalitativ design är dessa ljus perfekta för alla hem och tillfällen.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 3,5 x 4 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2032 (ingår)
Det optimala valet för en stilren och säker belysning som passar i alla typer av ljushållare.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 3,5 x 4 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2032 (ingår)
Det optimala valet för en stilren och säker belysning som passar i alla typer av ljushållare.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0011-2 |
| Färg | Vit |
| Material | Paraffinvax |
| Serie | Deluxe |
| Typ | LED-ljus |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 5744001247570 |


