LED-Värmeljus DeluxeHomeart Flytande 6,1 cm 2-pack
fr.239 kr
Se priset!
Välj variant

Flytande 6,1 cm 2-pack
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Värmeljus DeluxeHomeart Flytande 6,1 cm 2-pack
Skapa en magisk och avslappnande atmosfär med dessa LED flytande värmeljus från DeluxeHomeart. Perfekta för att dekorera en vattenskål, fontän eller för utomhusevenemang där du vill ha en unik och säker belysning. Ljusen är designade att flyta på vatten och kan endast tändas när de gör det, vilket gör dem både funktionella och dekorativa.
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 6,1 x 5,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2450 (ingår)
Batteritid: 200+ timmar
IP44: Vattentåliga, idealiska för utomhusbruk
Användning: Kan endast tändas när de flyter på vatten
Dessa flytande LED-ljus ger en vacker och säker belysning för alla typer av vattendekorationer och skapar en unik stämning, både inomhus och utomhus.
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 6,1 x 5,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2450 (ingår)
Batteritid: 200+ timmar
IP44: Vattentåliga, idealiska för utomhusbruk
Användning: Kan endast tändas när de flyter på vatten
Dessa flytande LED-ljus ger en vacker och säker belysning för alla typer av vattendekorationer och skapar en unik stämning, både inomhus och utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Cream, Lila, Rosa, Vit |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Float |
| Bredd | 61 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Djup | 61 mm |

