Ljuslykta House Nordic Corfu Set om 2Grön
795 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-22
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Ljuslykta från House Nordic.
Lykta i grönt med handtag. Set om 2.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 6407521 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 19,5 cm |
| Material | Stål, Glas |
| Serie | Corfu |
| Produkttyp | Ljuslykta |
| Bredd | 19,5 cm |
| EAN-nr | 5713917019816 |




