Ljusstake Venture Home Ulricehamn
fr.219 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ulricehamn
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lika smart som stilrent – Den här ljusstaken med LED-ljus från serien Ulricehamn kommer att bli din bästa vän under det mörka halvåret!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lika smart som stilrent – Den här ljusstaken med LED-ljus från serien Ulricehamn kommer att bli din bästa vän under det mörka halvåret!
Denna fantastiska ljusstake förenar det bästa av både klassisk och modern design för att ge dig en inredningsdetalj som passar in överallt. Med sin stilrena fot, snöre och det vackra LED-ljuset i plast som efterliknar det klassiska kronljuset, blir detta ett utmärkt alternativ. Du behöver inte längre oroa dig för att hålla koll på ljusens lågor, för detta är det säkra alternativet som samtidigt ger dig en mysig atmosfär med samma känsla.
Så sätt stämningen med en smart ljusstake. Vare sig du njuter av en mysig kväll i soffan eller arrangerar en middagsbjudning för vänner, kommer denna ljusstake att sätta stämningen på ett underbart sätt. Ulricehamn finns i olika höjder för att du ska kunna kombinera de tillsammans eller välja den höjd som passar bäst in hos just dig!
Mått ljusstake: 7cm. Total höjd: 28cm.
Så sätt stämningen med en smart ljusstake. Vare sig du njuter av en mysig kväll i soffan eller arrangerar en middagsbjudning för vänner, kommer denna ljusstake att sätta stämningen på ett underbart sätt. Ulricehamn finns i olika höjder för att du ska kunna kombinera de tillsammans eller välja den höjd som passar bäst in hos just dig!
Mått ljusstake: 7cm. Total höjd: 28cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 8 K |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Ulricehamn |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 70, 90, 120 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
