Bordsduk Svanefors Mary
fr.301 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mary
301 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsduk med garnfärgade rutor och overlockade kanter. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bordsduk med garnfärgade rutor och overlockade kanter. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Material | 100% Bomull |
| Serie | Mary |
| Produkttyp | Bordsduk |
| Längd | 140 cm |
| Mått | 250x140 cm |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 250 cm |
| Färg | Gråsvart, Nougat |
