Bordstablett Svanefors Ekdal
fr.99 kr
Se priset!
Välj variant

Ekdal
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Ekdal Tablett Offwhite 38cm
Rund bordstablett i flätad jute i mjuk kvalitet, 38cm i diameter. Torkas av med fuktig trasa, kan ej tvättas.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Material | 100% Jute |
| Serie | Ekdal |
| Produkttyp | Bordstablett |
| Höjd | 38 cm |
| Mått | 38x38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Färg | Natur, Offwhite |

