Bordstablett Svanefors EkdalNatur
Rek. pris 99 kr
73 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Natur

Ekdal
Natur
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Ekdal Tablett Offwhite 38cm
Rund bordstablett i flätad jute i mjuk kvalitet, 38cm i diameter. Torkas av med fuktig trasa, kan ej tvättas.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1611-82-125 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 38 cm |
| Mått | 38x38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Material | 100% Jute |
| Serie | Ekdal |
| Typ | Bordstablett |
| EAN-nr | 7332623423595 |



