Dekoration House Nordic Almada
605 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekorationshjärta i teak.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 5291500 |
| Produkttyp | Dekoration |
| Material | Teak |
| Serie | Almada |
| Färg | Natur |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 25 cm |
| Höjd | 30 cm |
| EAN-nr | 5713917004607 |



