Dekoration House Nordic San Marino
fr.578 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

San Marino
578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekoration i form av vattendroppe med glas.
Mått: ø26xh20 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur |
| Material | Teak, Glas, Stål |
| Serie | San Marino |
| Produkttyp | Dekoration |
| Höjd | 15, 20, 25 cm |
| Längd | 15, 20, 26 cm |
| Bredd | 15, 18, 26 cm |

