Dekoration House Nordic San Marino15x15 cm
582 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
15 cm
Längd:
15 cm

San Marino
15x15 cm
582 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekoration i form av vattendroppe med glas.
Ø15xH15 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501055 |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 15 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Färg | Natur |
| Material | Teak, Glas, Stål |
| Serie | San Marino |
| Typ | Dekoration |
| EAN-nr | 5713917009855 |





