Hängande Affisch Art for the Home World Map Animals 70x100
906 kr
629 krSpara 31 %Kampanj

World Map Animals 70x100
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Hängande Affisch Art for the Home World Map Animals 70x100 är en vacker poster. Med en affisch kan du enkelt liva upp ditt hem.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Hängande Affisch Art for the Home World Map Animals 70x100 är en vacker poster. Med en affisch kan du enkelt liva upp ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 89535 |
| Motiv | Kartor |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Hängande affisch |
| Längd | 70 m |
| Bredd | 100 cm |
| Storlek | 100x70 cm |
| EAN-nr | 8711444611616 |



