Klädhängare Vind Drammen Båge
899 kr
675 krSpara 25 %Kampanj

Drammen Båge
675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drammen - smart förvaringslösning och iögonfallande inredningsdetalj, vad mer kan önskas? Den här smala konstruktionen i svart metall har en minimalistisk design med tre stycken bågar för upphängningsmöjlighet. Placera i hallen, badrummet eller sovrummet - helt enkelt där den behövs som mest och får assistera med flest eftertraktade användningsområden!
Varumärke
VindBeskrivning
Drammen - smart förvaringslösning och iögonfallande inredningsdetalj, vad mer kan önskas? Den här smala konstruktionen i svart metall har en minimalistisk design med tre stycken bågar för upphängningsmöjlighet. Placera i hallen, badrummet eller sovrummet - helt enkelt där den behövs som mest och får assistera med flest eftertraktade användningsområden!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 42000-448 |
| Produkttyp | Klädhängare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Stål |
| Serie | Drammen |
| Färg | Svart |
| Bredd | 54 cm |
| Längd | 30 cm |
| Höjd | 84 cm |
| EAN-nr | 7340206970152 |







