Väggbonad Vind Jakobsö
fr.479 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Jakobsö
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klä dina väggar i en bohemisk look med dessa smäckra prydnadsmattorna från serien Jakobsö! Med en rundad utformning och fransar nertill ger den här prydnaden en varm och mjuk känsla till rummet. Vävd med grövre struktur och med fluffigt mönster som ger en läcker dimension till prydnaden.
Varumärke
VindBeskrivning
Klä dina väggar i en bohemisk look med dessa smäckra prydnadsmattorna från serien Jakobsö! Med en rundad utformning och fransar nertill ger den här prydnaden en varm och mjuk känsla till rummet. Vävd med grövre struktur och med fluffigt mönster som ger en läcker dimension till prydnaden.
Häng upp i vardagsrummet eller sovrummet för att skapa ett nytt blickfång på dina väggar!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Produkttyp | Väggprydnad |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Wool |
| Serie | Jakobsö |
| Bredd | 62 cm |
| Längd | 50 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Färg | Brun, Offwhite |
