Väggklocka House Nordic AstiNatur
589 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Väggklocka från House Nordic.
Väggklocka naturlig trästruktur Ø30 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4361100 |
| Serie | Asti |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Väggklocka |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 3 cm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5713917019052 |


