Väggklocka House Nordic Biel
508 kr
Se priset!

Biel
508 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Väggklocka i svart och vitt
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4361090 |
| Produkttyp | Väggklocka |
| Material | Glas, Plast |
| Serie | Biel |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 51 cm |
| Längd | 5 cm |
| Höjd | 51 cm |
| EAN-nr | 5713917016396 |




