Wallcirkel Art for the Home Rijksmuseum Birds ø70
906 kr

Rijksmuseum Birds ø70
906 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Wallcirkel Art for the Home Rijksmuseum Birds ø70 är en elegant, rund tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Wallcirkel Art for the Home Rijksmuseum Birds ø70 är en elegant, rund tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 89539 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Stående |
| Längd | 70 m |
| Motiv | Djur |
| Produkttyp | Wallcirkel |
| Storlek | 70x70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 8711444611654 |
