Bricka House Nordic Estoril Set om 3
542 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Brickor i naturvattenhyacint, set om 3
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4601030 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 6 cm |
| Längd | 38 cm |
| Material | Vattenhyacint |
| Serie | Estoril |
| Produkttyp | Bricka |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5713917020126 |




