Brickor Svanefors A&E Bricka
Rek. pris 449 kr
382 kr
355 krSänkt pris!

A&E Bricka
355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund laminatbricka som är tillverkad i Sverige och är FCS certifierad vilket innebär att allt trä och träfibermaterial kommer från skogar som brukas långsiktigt och ansvarsfullt. Brickan godkänd för att användas tillsammans med mat.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Rund laminatbricka som är tillverkad i Sverige och är FCS certifierad vilket innebär att allt trä och träfibermaterial kommer från skogar som brukas långsiktigt och ansvarsfullt. Brickan godkänd för att användas tillsammans med mat.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 6726-61-004 |
| Färg | Röd |
| Material | Björkfaner |
| Serie | A & E |
| Produkttyp | Bricka |
| Längd | 38 cm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Bredd | 38 cm |
| EAN-nr | 7332623414463 |

