Champagneglas Med Print Koziol 100 mlChampagne
499 kr/frp
382 kr/frpSpara 23 %Kampanj

100 ml
Champagne
382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vackert champagneglas från Koziol, perfekt att använda på bröllop eller fest, eller att ge bort till någon. Glaset är tillverkat i 100% återvinningsbar thermoplast, helt fritt från gifter som formaldehyd och BPA. Ett miljövänligt alternativ till vanliga plastglas. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin. Levereras i 6-pack.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Vackert champagneglas från Koziol, perfekt att använda på bröllop eller fest, eller att ge bort till någon. Glaset är tillverkat i 100% återvinningsbar thermoplast, helt fritt från gifter som formaldehyd och BPA. Ett miljövänligt alternativ till vanliga plastglas. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin. Levereras i 6-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | K3913525 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Champagne |
| Material | 100% Återvinningsbar & giftfri thermoplast |
| Produkttyp | Champagneglas |
| Höjd | 191 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Volym | 100 ml |
| Bredd | 57 mm |
| EAN-nr | 4002942480519 |
