Drinkvagn House Nordic Vita Utomhus
fr.1 037 kr
Se priset!
Välj variant

Vita Utomhus
1 037 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Barvagn från House Nordic med svart ram och hjul och två hyllor. 68x40x79 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101530H |
| Montering | Ja |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Serie | Vita |
| Typ | Drinkvagn |
| Höjd | 79 cm |
| Längd | 68 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Färg | Natur, Svart |

