Karaff Inkl 4 Glas Koziol Crystal Set
299 kr
261 krSpara 13 %Kampanj

Crystal Set
261 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snyggt set med Crystal vattenkaraff (1,6 liter) och fyra stycken matchande glas. Karaffen och glasen tillhör den okrossbara plastglasserien Superglas från Koziol, tillverkade i 100% återvinningsbar och giftfri thermoplast. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Snyggt set med Crystal vattenkaraff (1,6 liter) och fyra stycken matchande glas. Karaffen och glasen tillhör den okrossbara plastglasserien Superglas från Koziol, tillverkade i 100% återvinningsbar och giftfri thermoplast. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin.
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 4007535 |
| Färg | Crystal Clear |
| Material | 100% Återvinningsbar & giftfri thermoplast |
| Produkttyp | Karaff |
| Höjd | 245 mm |
| Längd | 120 mm |
| Volym | 1,6 l |
| Bredd | 180 mm |
| EAN-nr | 4002942448403 |
