Pappersservett Svanefors Anne
fr.69 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med vackert mönster. Förpackningen innehåller 25 stycken Svanenmärkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med vackert mönster. Förpackningen innehåller 25 stycken Svanenmärkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Material | 100% Papper |
| Serie | Anne |
| Produkttyp | Servetter |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
| Färg | Gråsvart, Nougat |
