Servett Svanefors Carl Larsson De MinaBeige
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med vackert mönster. Mönstret De mina kommer från försättningsbladet på några av Carl Larssons böcker, bland annat boken 'De mina'. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med vackert mönster. Mönstret De mina kommer från försättningsbladet på några av Carl Larssons böcker, bland annat boken 'De mina'. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1410-80-124 |
| Färg | Beige |
| Material | Papper |
| Serie | Carl Larsson |
| Produkttyp | Servett |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 7332623417877 |
