Servett Svanefors Sally
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med ränder i bruna nyanser. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med ränder i bruna nyanser. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1473-80-063 |
| Färg | Mocca |
| Material | Papper |
| Serie | Sally |
| Produkttyp | Servett |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 7332623418089 |
