Servett Svanefors Stig Lindberg Aster
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med tryckt mönster av den välkända designern Stig Lindberg. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med tryckt mönster av den välkända designern Stig Lindberg. Förpackningen innehåller 25 st svanen märkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1401-80-008 |
| Färg | Blå |
| Material | Papper |
| Serie | Stig Lindberg |
| Produkttyp | Servett |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
