Skål House Nordic Rio
fr.426 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rio
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Skål från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501012H |
| Färg | Teak |
| Material | Teak |
| Serie | Rio |
| Typ | Skål |
| Höjd | 8, 10, 12 cm |
| Längd | 20, 30, 40 cm |
| Bredd | 20, 30, 40 cm |




