Tablett Svanefors Anita
99 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bordstablett i grov juteväv. Storlek 35x50cm.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1513-82-125 |
| Färg | Natur |
| Material | 100% Jute |
| Serie | Anita |
| Produkttyp | Tablett |
| Längd | 35 cm |
| Mått | 50x35 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7332623419277 |



