Tablett Svanefors Celine
127 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enfärgad bordstablett i lätt tumlat linne med dekorativ söm i avvikande färg. Tabletten är 35x45cm. Linet är av hög kvalitet och har odlats i västra delarna av Europa. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Enfärgad bordstablett i lätt tumlat linne med dekorativ söm i avvikande färg. Tabletten är 35x45cm. Linet är av hög kvalitet och har odlats i västra delarna av Europa. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1526-82-012 |
| Färg | Brun |
| Material | 100% Lin |
| Serie | Celine |
| Produkttyp | Tablett |
| Längd | 35 cm |
| Mått | 45x35 cm |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7332623419505 |

