Vattenkanna Smart Living 2L
199 kr

2L
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk vattenkanna från Smart Living. Tillverkad i rostfritt stål. Med vikbart handtag. Med lyftbar vissla, värmeisolerat handtag och knopp och vikbart handtag. Enkel att fylla på och rengöra. Visslar vid kokande vatten.
Varumärke
Smart LivingBeskrivning
Klassisk vattenkanna från Smart Living. Tillverkad i rostfritt stål. Med vikbart handtag. Med lyftbar vissla, värmeisolerat handtag och knopp och vikbart handtag. Enkel att fylla på och rengöra. Visslar vid kokande vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Smart Living |
| Art.Nr. | 2015 |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Vattenkanna |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 175 mm |
| Volym | 2 l |
| Vikt | 0,351 kg |
| Bredd | 175 mm |
| EAN-nr | 7350002695005 |
