Poster Corkframes Vinkarta Toscana
fr.595 kr
Välj variant

Vinkarta Toscana
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck elegansen i Toscanas spännande vinarv genom denna detaljerade vinkarta. Perfekt för både erfarna vinälskare och de som är nya på området.
Varumärke
CorkframesBeskrivning
Upptäck elegansen i Toscanas spännande vinarv genom denna detaljerade vinkarta. Perfekt för både erfarna vinälskare och de som är nya på området.
Denna vackert designade karta erbjuder en resa genom hjärtat av Toscana, som är ett av Italiens mest berömda vindistrikt, om inte det viktigaste. Och det bästa av allt är att den passar perfekt bredvid din korkram från Corkframe.
Komplettera din poster med en snygg ram eller posterupphängning!
Komplettera din poster med en snygg ram eller posterupphängning!
Egenskaper
| Varumärke | Corkframes |
| Motiv | Vinkarta |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Poster |
| Serie | Studio |
| Bredd | 300, 500, 700 mm |
| Höjd | 400, 700, 1000 mm |
| Storlek | 30x40, 50x70, 70x100 cm |

