Poster Gallerix Abstract Elements No1Storlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
70x100

Abstract Elements No1
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin grafiskt i serien "Elements" med ett speglat grafiskt element i svart färg mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin grafiskt i serien "Elements" med ett speglat grafiskt element i svart färg mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5268-70x100 |
| Motiv | Abstract Elements No1 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |

