Poster Gallerix Abstract Geo BWStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek:
30x40 cm

Abstract Geo BW
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5249-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Abstract Geo BW |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |

