Poster Gallerix Abstract Mess PatternStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

Abstract Mess Pattern
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett abstrakt mönster i svart färg. Mönstret inramas av en ljust brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4603-50x70 |
| Motiv | Abstract Mess Pattern |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 50x70 cm |


