Poster Gallerix Abstract Simplicity No1
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj9 tim kvar!
Välj variant

Abstract Simplicity No1
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med geometriska objekt i beige färger mot en ljust sandfärgad bakgrund med textur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Abstract Simplicity No1 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



