Poster Gallerix Ace Of ClubsStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30

Ace Of Clubs
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster från kategorin grafiskt med en minimalistisk illustration av ett klöver ess från en klassisk kortlek.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin grafiskt med en minimalistisk illustration av ett klöver ess från en klassisk kortlek.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5147-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Ace Of Clubs |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |

