Poster Gallerix Ace Of ClubsStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40

Ace Of Clubs
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster från kategorin grafiskt med en minimalistisk illustration av ett klöver ess från en klassisk kortlek.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin grafiskt med en minimalistisk illustration av ett klöver ess från en klassisk kortlek.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5147-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Ace Of Clubs |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

