Poster Gallerix Adrien BrodyStorlek: 21x30 cm
149 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Adrien Brody
Storlek: 21x30 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Adrien Brody från år 2008. Han tilldelades en Oscar för bästa manliga skådespelare år 2003 för rollen som Władysław Szpilman i filmen Pianisten. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Adrien Brody från år 2008. Han tilldelades en Oscar för bästa manliga skådespelare år 2003 för rollen som Władysław Szpilman i filmen Pianisten. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4597-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Adrien Brody |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


