Poster Gallerix All Kinds Of MoodsStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

All Kinds Of Moods
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med illustrationer av Smile-symboler och texten "All Kinds Of Moods In Here!" skrivet i svart mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med illustrationer av Smile-symboler och texten "All Kinds Of Moods In Here!" skrivet i svart mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5151-21x30 |
| Motiv | All Kinds Of Moods |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


