Poster Gallerix Allium FlowersStorlek: 100x70 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Allium Flowers
Storlek: 100x70 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på allium blommor mot en beige bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4706-70x100 |
| Motiv | Allium Flowers |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |



