Poster Gallerix Angel Applicant 1939 By Paul KleeStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30

Angel Applicant 1939 By Paul Klee
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Angel Applicant" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1939.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Angel Applicant" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1939.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5551-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Angel Applicant 1939 By Paul Klee |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |

