Poster Gallerix Balloon Fly FreeStorlek: 21x30 cm
Rek. pris 119 kr
95 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Balloon Fly Free
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en hand som släpper en ballong som flyger iväg. Illustrationen symboliserar när vi släpper taget om något.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en hand som släpper en ballong som flyger iväg. Illustrationen symboliserar när vi släpper taget om något.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5203-21x30 |
| Motiv | Balloon Fly Free |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


