Poster Gallerix Bauernhof In Frankreich By Eugen JettelStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj33 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5058-21x30 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


