Poster Gallerix Bauernhof In Frankreich By Eugen JettelStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj43 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5058-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |


